Arbeidsrecht Symposium, 12 mei 2022
Ontslag op staande voet, wat is de juiste strategie
Spreker: mr. Tjarda Pieters
Ons jaarlijkse Arbeidsrecht Symposium gaat dit jaar plaatsvinden op 12 mei 2022 te Ingenhousz Breda. Met deze keer als thema: Ontslag op staande voet. Bij een ontslag op staande voet gaat het altijd om het kiezen van de juiste strategie. Wanneer is sprake van een dringende reden en is het ontslag op staande voet rechtsgeldig gegeven? En hoe wordt de hoogte van de billijke vergoeding bepaald als een onterecht ontslag op staande voet is gegeven? De belangen zijn groot en een fout is snel gemaakt. Het is niet voor niets dat over ontslag op staande voet veel wordt geprocedeerd.
Over Mr. Tjarda Pieters
Mr. Tjarda Pieters was tot 1999 advocaat (Boekel de Nerée) waarna zij is overgestapt naar de rechterlijke macht. Daarna is zij geruime tijd werkzaam geweest als kantonrechter, eerst bij de Rechtbank Noord-Holland (locatie Haarlem) en vanaf 2017 bij de rechtbank Amsterdam. Sinds 2020 is zij als raadsheer verbonden aan het Gerechtshof Amsterdam. Tjarda volgde een mediation- en een coachingopleiding, is opleider binnen de gerechten en is zeer ervaren op het gebied van algemene civiele en arbeidsrechtelijke
procedures, en op het gebied van zittingsvaardigheden.
Aanmelden
Een interessant verhaal én de gelegenheid om weer eens met elkaar bij te praten en het glas te heffen. Bent u er bij op 12 mei a.s.? Aanmelden kan via onderstaand inschrijfformulier. Kunt u alleen bij de borrel zijn, ook dán graag even aanmelden. We zien u heel graag op 12 mei!
Programma:
16.00 uur - Ontvangst met koffie en thee
16.30 uur - Openingswoord door Koch Advocaten
16.40 uur - Lezing van mr. Tjarda Pieters
17.45 uur - Borrel
Locatie:
Ingenhousz
Dr. Jan Ingenhouszplein 42
4814 EH Breda