+31 76-5226470
+31 76-5226470

Samen in beweging: een terugblik op de afgelopen weken

De afgelopen weken stonden bij ons niet alleen in het teken van juridische vraagstukken. We trokken eropuit, openden onze deuren en waren actief betrokken bij verschillende initiatieven in Breda en omgeving. Een mooi moment om even terug te blikken!

Sportiviteit en ontmoeting tijdens Tour de Koch

koch recap

Een van de hoogtepunten was natuurlijk Tour de Koch 2026. Na een gezamenlijke lunch en een inspirerende Q&A met speciale gast Adrie van der Poel, stapten we met onze deelnemers op de fiets voor een mooie route door de omgeving.

Ondanks de nodige tegenwind werd het een geslaagde editie. We sloten de dag af met een gezellige borrel en de uitreiking van twee prijzen.

Ondernemers over de vloer

Ook op ons eigen kantoor stond verbinding centraal. Samen met Paramedisch Centrum West ontvingen we de leden van Businessclub Groen-Wit. Tijdens een rondleiding, quiz en zelfs een sportieve golfuitdaging was er volop gelegenheid om kennis te maken en ervaringen uit te wisselen.

Daarna vervolgden we de avond bij Van der Valk Hotel Breda voor een rondleiding en borrel in Wohrmann's Bar. Een mooie avond met ondernemers uit de regio.

Betrokken bij Princenhage

Ook buiten kantoor waren onze collega's actief. Tijdens het Groot Aogs Dorpsfeest zetten Froukje Huisman en Ingeborg Duijts zich als vrijwilligers in bij de fietsenparade.

Een lokaal initiatief waar we graag aandacht aan besteden. Want betrokken zijn bij de regio waarin we werken, betekent voor ons ook actief bijdragen aan wat daar gebeurt.

Meer dan juridische dienstverlening

Drie verschillende activiteiten, met één duidelijke gemene deler: mensen bij elkaar brengen. Of dat nu op de fiets is, tijdens een ondernemersavond of midden in Princenhage.

We kijken terug op een mooie en actieve periode en bedanken iedereen die erbij was of eraan heeft bijgedragen. Op naar de volgende ontmoetingen!

Altijd op de hoogte blijven? Volg ons op Linkedin!